• تاریخ انتشار : 1402/09/06 - 14:11
  • بازدید : 907
  • تعداد بازدیدکننده : 790
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
روابط عمومی مرکز

بخش سی تی آنژیوگرافی بیمارستان مدرس افتتاح شد

روز یک شنبه 5 آذر بخش سی تی آنژیو بیمارستان شهید مدرس با حضور رییس و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، مسئولین وزارت بهداشت و خیرین ارجمند افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی در آیین افتتاح بخش سیتی آنژیو بیمارستان مدرس که 5 آذر ماه برگزار شد، دکتر زالی رئیس دانشگاه این بیمارستان را اساسی‌ترین و راهبردی‌ترین مرکز قلب و عروق دانشگاه دانست و گفت: تلاش ستاد دانشگاه بر این است که در برجسته‌سازی خدمات قلب و عروق موفقیت‌های چشمگیرتری در این مرکز حاصل شود.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه بخش قلب و عروق وابستگی زیادی به تجهیزات و فناوری‌های نوین دارد، عنوان کرد: ارایه خدمات جامع و کافی به بیماران قلب و عروق در گروی ارایه خدمات مبتنی بر تجهیزات به روز است و در این مسیر نقش خیرین غیرقابل انکار است.

 

رییس دانشگاه تصریح کرد: با توجه به سهم قابل توجه بیماری‌های قلبی و عروقی در مرگ و میر ایرانیان، در وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی توجه ویژه‌ای به این بیماری شده که البته در ابعاد پیشگیرانه نیاز به برنامه‌ریزی جامع‌تر وجود دارد. نکته مهم این است که بخش زیادی از بیماری‌های قلبی و عروقی در مرحله پیشگیری قابل درمان هستند و نیاز به هزینه‌های زیادی ندارند. 

 

دکتر زالی عنوان کرد: بخش سی تی آنژیو بیمارستان مدرس که به همت خیرین احداث شد، با توان تشخیصی بسیار بالا به صورت غیرتهاجمی، تصاویر باکیفیتی را در اختیار کارشناسان و متخصصان قرار می‌دهد. امیدوارم این بخش جایگاه شایسته‌ای را در عرصه ملی ایفا کند.

 

دکتر امیرحسین خادمی مدیر بیمارستان شهید مدرس نیز در این دیدار گزارشی از فعالیت‌های عمرانی و تجهیزاتی سال گذشته تاکنون در این بیمارستان را ارایه داد و از همکاری خیرین سلامت در راه‌اندازی و تجهیز بخش‌های مختلف بیمارستان تقدیر کرد. 

در پایان این مراسم به پاس قدردانی از حضور موثر خیرین در عرصه ارتقای سلامت کشور و ساخت و تجهیز بخش سی تی آنژیو بیمارستان مدرس، لوح تقدیری به آن‌ها اهدا شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دستگاه جدید سی تی آنژیو از محل بانک جهانی و با همکاری سازمان بهداشت جهانی و مشارکت خیرین خریداری شده و صبح امروز 5 آذرماه بخش سی تی آنژیوی بیمارستان مدرس به مساحت 327 متر مربع آغاز به کار کرد.

 

  • گروه خبری : اخبار بیمارستان,آرشیو اخبار
  • گروه خبری : 135523
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب