• تاریخ انتشار : 1402/07/21 - 16:06
  • بازدید : 154
  • تعداد بازدیدکننده : 144
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی مرکز

انتصاب دکتر علی دباغ به عنوان عضو موظف هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی

استاد علی دباغ عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و فلوشیپ بیهوشی قلب بیمارستان شهید مدرس در حکمی از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان عضو موظف هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی در متن این حکم آمده است:

 

"جناب آقای دکتر علی دباغ

باسلام و احترام

 

نظر به تعهد، شایستگی، صلاحیت‌های علمی و اجرایی جنابعالی، با استناد به بند"ب" ماده "17" قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی و پیرو مصوبه جلسه 143 مورخ 1402/06/05 هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق‌های تابعه به موجب این ابلاغ به عنوان "عضو موظف هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی " منصوب می‌شوید.

 

انتظار می‌رود در گام دوم انقلاب اسلامی ضمن توجه به اولویت‌ها و تدابیر دولت مردمی سیزدهم و نقش ویژه آن سازمان در رسیدن به اهداف و سیاست‌های کلان نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی، با رعایت قانون‌مداری و در نظر گرفتن حقوق صاحبان اصلی، یعنی بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران، تمهیدات لازم را جهت انجام دقیق و پیوسته وظایف محوله بر اساس قوانین، مقررات و مفاد اساسنامه سازمان به عمل آورید.

 

امید است با اتکال به ذات اقدس پروردگار و تحت توجهات حضرت ولی‌عصر(ارواحنافداء) در مسیر خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تحقق آرمان‌های رفیع امام راحل عظیم‌الشان(ره)، منویات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و تدابیر دولت مردمی سیزدهم در وزارت مردم، با تلاش صادقانه، موفق و موید باشید.

 

سیدصولت مرتضوی

وزیر و رییس هیئت امنا"

  • گروه خبری : اخبار بیمارستان,آرشیو اخبار
  • گروه خبری : 132929
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب